Hakkımızda
Buradasınız: Anasayfa / Hakkımızda
Hakkımızda

Madalyon özel öğretim kurumu, küresel bakış açısına sahip Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı çağdaş bir eğitim kurumudur. Eğitim alanındaki tecrübeleriyle bilinen eğitim öğretimin bir toplum için en önemli güç unsuru olduğuna inanan eğitime gönül vermiş beş eğitimci tarafından 22.02.2021 yılında kurulmuştur. 2021-2022 yılında MADALYON KURS çatısı altında Manavgat’ta hizmete başlayan MADALYON ÖZEL ÖĞRETİM KURUMU 2023-2024 eğitim öğretim yılında MADALYON KOLEJİ olarak Anaokulundan Liseye kadar tüm kademelerde eğitim öğretim faaliyetine başlamıştır.

MADALYON KOLEJİ Manavgat’ta eğitim alanında yeniliklere imza atacak olan tecrübeli ve dinamik kadro ile eğitim-öğretime farklı bir bakış açısı kazandırmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda disiplin ve başarı ilkelerini esas alarak seçkin öğretmen kadrosunu bünyesinde birleştirmiştir.

Kalıplaşmış ve ezbere dayalı eğitim modelinin ötesine geçerek yüksek motivasyona dayalı, çağdaş dünya görüşüne sahip, araştırmacı/sorgulayıcı bireyler yetiştirmeyi amaçlar. Madalyon Koleji akademik sürecin yanında çift yabancı dil, sanat, spor ve bilişim alanında öğrencilerimizin yeteneklerini ortaya çıkararak çağımızın gereksinimine göre bireyler yetiştirmeyi hedeflemektedir.

6230 m² toplam kapalı alanı, 3159 m² bahçesi bulunan okulumuzun toplam öğrenci kontenjanı 886’dır.  400 kişilik konferans salonu, 320 kişilik yemekhanesi ile 41 derslik,  PDR bireysel görüşme odaları, revir, kütüphanenin yanın da  2 adet kapalı spor salonu, müzik salonları (gitar, piyano),  görsel sanatlar, satranç, akıl oyunları ve ahşap atölyeleri, bilişim teknolojileri sınıfı, okul öncesi-ilkokul açık sınıf etkinlikleri alanları,  fen bilimleri, fizik, kimya, biyoloji laboratuvarları ile donatılmıştır.

Madalyon Özel Öğretim Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ömer TUNÇ sürekli gelişerek değişen dünyamızda, mutlu ve başarılı bireyler yetiştirmenin ancak nitelikli ve kaliteli bir eğitimle olabileceğine inanmaktadır. Madalyon Özel Öğretim kurumunun yakalamış olduğu üstün eğitim standartlarını daha geniş kitlelere yaymak amacıyla 2023-2024 eğitim öğretim yılında Özel Madalyon Kolejini Manavgat’ta hizmete başlatmıştır.


0

0

0

0
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın